Çorlu Düğün Hikayesi Fotoğrafçılığı

Hikaye fotoğrafçılığı henüz Çorlu ve Türkiye için çok yeni bir kavram. Yıllardan beri süregelen düğün salonu fotoğrafçılarından aşina olduğumuz takı töreni fotoğrafları, yan yana dizilmiş en az on aile üyesinin fotoğrafı derken görsellikten ve kişisel zevklerden yoksun fotoğraflarla bezeniyordu Düğün hikayesi videosu ve fotoğrafları tam da bunu aşmak için doğan bir şey aslında. Düğün gününde siz gelin ve damadın, dolayısıyla da çevrenizdeki hazırlıklar belki pek çok fotoğrafçı için rutin gelebilir ama biz düğün fotoğrafçıları bu rutin denilen hazırlık törenlerinden büyük sanatsal işler çıkarmak için çabalıyoruz.

Peki nedir bu düğün fotoğrafçılığı?

 

Düğün gününüzde aklınıza gelen her şey, evden kız alma, makyaj ve kuaför hazırlıkları, gelinlik ve damatlık detayları, yaşadığınız heyecanlı anlar, arkadaşlarınızla yaptıklarınız, düğün töreniniz.. Daha aklınıza gelen yüzlerce şey bu filmin ve fotoğraf serisinin içinde olabiliyor. Sizinle beraber  konsept çerçevesinde filminiz ve fotoğraflarınız çekiliyor. Ortaya da sıkılmadan onlarca kez izleyebileceğiniz, bir ömür boyu saklayacağınız görüntüler çıkıyor.

 

Düğün fotoğrafçısı kime deniyor peki? Aslında biz bunun yerine hikaye fotoğrafçısı terimini kullanmayı daha uygun görüyoruz. Çünkü klasik formda birbirinin aynısı fotoğraflar çekmiyoruz. Bizimle çalışan her bir çifte farklı hikayeler yaratıyoruz. Fotoğraflarda kullanacağımız renklere kadar beraber seçiyoruz. Onlarla beraber aynı heyecanı yaşıyor ve hep beraber bir hikayenin parçası oluyoruz. Her gelin ve damadın birbirinin kopyası olan düğün fotoğrafçılığına topyekün karşı duruyoruz.

Çorlu Düğün Fotoğrafçısı 2019 Kampanyalı Paketler