Çorlu Kamera ve Fotoğraf Çekim Hizmeti

11.Şubat.2019 DÜGÜN FOTOĞRAFÇILIĞI,

Hoşgeldiniz – Kameraman ve Fotoğrafçi mi ariyorsunuz?

Düğün ,Kına ,Nişan, Nikah Merasimi, Sünnet, Mevlüd ve benzeri özel günlerinizde size ekibimizle birlikte Video / Kamera ve Fotoğraf çekimi hizmetleri sunuyoruz.
Çorlu Kameraman ve Fotografçi hizmetleri konusunda Çorlu ve çevresinde müsterilerimizin talepleri dogrultusunda çalisiyoruz.

Özel Gün Ve Gecelerinizi Profesyonel Kameraman Ve Fotoğrafçı Ekiplerimizle Ölümsüzleştiriyoruz. Düğün Organizasyon Kamera Çekimleri, Sünnet Organizasyon Fotoğraf ve Video Çekimleri, Nişan Organizasyon Kamera Çekimlerini Uzman Ve Profesyonel Ekiplerimizle Yapıyoruz.

Video çekimi artık hayatımızın her alanında var. Sizde hayatınızın en önemli anlarını profesyonel şekilde kayıt altına almak istersiniz. Size vereceğimiz hizmetler arasında kamera çekimi önemli rol oynamaktadır. Full HD ve 4K kayıt yapabilen yüksek çözünürlüklü kameralarımız ile hayatınızın her alanında ve özellikle en özel anlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Tel: 0506 113 51 11 

Çorlu Fotoğraf Ve Kamera Çekimi Hizmetleri

Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak Profesyonel Dış Mekan ve İç Mekan Albüm Çekimleri Düğün Belgeseli Video Çekimleri Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimleri Video Kamera Çekimleri Hareketli Jimmy Jip Kamera Sistemleri Canlı Yayın Çekimleri Acele Servis Fotoğraf Hizmeti Video Klip ve Montaj Hizmetleri Nişan, Kına, Yaş Günü, Sünnet, Açılış, Kutlama, Kokteyl Organizasyon Çekimleri Seminer, Şirket Yemekleri, Özel Davetler, Mekan Çekimleri Ürün Çekimleri , Katalog Çekimleri ve her türlü Sosyal Aktiviteler , Davet ve Organizasyonlar da tüm Profesyonel Fotoğrafçılık ve Kamera  hizmetlerini vermekteyiz. Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak çalışmalarımız da iş akışımız; öncelikle çiftlerimizi misafirimiz olarak ağırlamak , yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermek ve görsel çalışmalarımız hakkında sunumlar yapmak , paket hizmetlerimizi sunmak, fotoğraf çekimlerin de kullanılacak mekan ve alanları tanıtmak , özellikle çiftlerimizi dinlemek ve tarzlarını , isteklerini tam olarak anlayabilmek ve daha sonrasında ise bu çalışmanın programını çıkarmak ve gerçekleştirmek şeklindedir.