DÜĞÜN ÖNCESİ VE SONRASI İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER

11.Şubat.2019 DÜGÜN FOTOĞRAFÇILIĞI,

Düğünler ve törenler aradan zaman geçtikçe öncesi ve sonrası unutularak hatırlanır. Elinizde kalan kayıtlar, çekimler ve anılar, genellikle düğün esnasında olan durum ve etkileşimlerle alakalı olabilir. Canhıraş şekilde organizasyona önem verenleri ve onların düğün öncesinde ortaya konmuş muazzam performansını asla inkâr etmemek gerekir. Düzenli ve kaliteli bir organizasyon oluşturmak için ne kadar performansı zorlarsanız, katılımcı olarak gördüğünüz insanların daha mutlu ve eğlenceli bir zaman diliminde buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Gelin damat ve en başta da davetliler belki de hayatlarının en heyecanlı türünün yaşamaktadırlar. Baştan sona bu törenin, zevkli eğlenceli ikramlarla da sorunsuz geçme şansı yüksektir. Peki, düğün öncesindeki organizasyonun sıkıntılarını üstlenen kimdir bunları hiç düşündünüz mü?

Aslında son dönemlerde düğünler sadece tören esnasında değil öncesiyle ve sonrasıyla da değerlendirilmelidir. Organizasyon için çabalayan, mücadele eden, masraflarını karşılayan ve var gücüyle sağa sola koşturan ebeveynlerin, düğün esnasında şık bir takım elbise ve güzel bir abiye ile konukları karşıladığını görüyor olabilirsiniz. Aslında bunun öncesinde ortaya konan mücadele ve performans, takdiri esas hak eden görüntüleri temsil etmektedir.

Düğün kadar düğün öncesi ve sonrası görüntüleri de saklamak en azından bu özel ve anlamlı günün nasıl zorunlu ve özel şartları geliştiğini görme açısından önemlidir. Parasını acayip zamanını ve enerjisini ortaya koyan organizasyon için çok fazla mücadele eden ebeveynlerin, başarısını da çok özel bir hikâye ile belirtmek ve anlatmak gerekiyor. Düğün esnasında bakacak olursak, burada olayın kahramanları, gelin, damat ve davetliler olacaktır.

Danslar, pasta kesimi ve düğünün akışına uygun gelişmelerin tamamı, uzman ve profesyonel ekip tarafından zaten kayıt altına alınıyor. Bunu her defasında izleyen insanların, esas kahramanlık destanını kendi üzerine kurması son derece doğaldır. Sadece görüntüde bir kez geçse bile o insan bu özel törenin kahramanıdır. Peki, öyle midir, yoksa organizasyon için büyük mücadele ortaya koyan insanların hakkı tam olarak teslim ediliyor mu? Bunu görebilmek için düğün öncesi ve sonrasını daha dikkatli analiz etmek ve değerlendirmek gerekir.

Belki de çok zor bir durum olan bu kadar birbirini seven insanın bir araya gelmesi, çekim kalitesinin önemini her zaman gündemde tutuyor. Peki, bu törenin öncesi ve sonrasında görüntülemek gerekmiyor mu? Organizasyonların öncesinin yorgunluğunu sonrasının bitkinliğini içeren insanların esas kahramanlar olduğunu unutmayacak bir çalışma, aradan yıllar geçse bile bu güzel düğün töreninin gerçek kahramanların ortaya koyacaktır.

Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak Profesyonel Dış Mekan ve İç Mekan Albüm Çekimleri Düğün Belgeseli Video Çekimleri Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimleri Video Kamera Çekimleri Hareketli Jimmy Jip Kamera Sistemleri Canlı Yayın Çekimleri Acele Servis Fotoğraf Hizmeti Video Klip ve Montaj Hizmetleri Nişan, Kına, Yaş Günü, Sünnet, Açılış, Kutlama, Kokteyl Organizasyon Çekimleri Seminer, Şirket Yemekleri, Özel Davetler, Mekan Çekimleri Ürün Çekimleri , Katalog Çekimleri ve her türlü Sosyal Aktiviteler , Davet ve Organizasyonlar da tüm Profesyonel Fotoğrafçılık hizmetlerini vermekteyiz. Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak çalışmalarımız da iş akışımız; öncelikle çiftlerimizi misafirimiz olarak ağırlamak , yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermek ve görsel çalışmalarımız hakkında sunumlar yapmak , paket hizmetlerimizi sunmak, fotoğraf çekimlerin de kullanılacak mekan ve alanları tanıtmak , özellikle çiftlerimizi dinlemek ve tarzlarını , isteklerini tam olarak anlayabilmek ve daha sonrasında ise bu çalışmanın programını çıkarmak ve gerçekleştirmek şeklindedir.