Çorlu'da Düğün Fotoğrafçısı Düğün Hikayesi

Bu yazımızda Çorlu'da ve Çevre ilçelerde düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerimiz için neler yaptığımızdan bahsedeceğiz. Düğün hikayesi çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafçısı fiyatları ve düğün fotoğraflarınız için nereleri daha uygun, bu konularda sizi aydınlatacağız.

Çorlu Düğün Fotoğrafçısı 

Evleniyorsunuz ve bir düğün fotoğrafçısı arayışınız var. Doğal olarak ömrünüzde yalnızca bir kere çekilecek düğün fotoğraflarınız için yoğun bir arayış içindesiniz. Bu noktada da Çorlu'da  gerek stüdyo fotoğrafçıları olsun, gerek freelance fotoğrafçılar olsun, düğün ve nişan fotoğrafı üzerine yoğunlaşan firmalar olsun, karşınıza bir sürü seçenek çıkacaktır. Bu seçenekleri değerlendirirken de düğün fotoğrafçısı fiyatları ve önceki portfolyosu sizin seçiminizde elbette ki etkili olacaktır. Düğün fotoğrafçısı kişinin sizinle iletişimi, karşılıklı uyum da yabana atılmaması gereken bir durum. Biz, düğün fotoğrafçısı ekibi olarak olarak uzun zamandan beri çalışmaktayız. Her sezon bitiminde bir diğer sezonun düğün fotoğrafı paketlerini hazırlıyor ve bunu yeni sezon rezervasyonları başlayana kadar güncelliyoruz. Niye bunu yapıyoruz? Yeniliklerden haberdar olduğumuz her dakika kendimize estetik ve teknik yönden bir şeyler katmaya çabalıyoruz. Düğün hikayesi çekimi, düğün fotoğrafı çekimi gibi konular çok hassas çekimlerdir. Çünkü ömrünüzde bir kere evleniyorsunuz ve en iyisini beklemek en doğal hakkınız. Çorlu'da düğün fotoğrafçısı arıyorsanız seçiminiz bütçenize uygun ve sizi yansıtan kaliteli fotoğraflar çekebileceğine inandığınız işine önem veren fotoğrafçı olmalı.

Düğün hikayesi çekiminden bahsedelim. Düğün hikayeleri, daha çok düğün günü hikayesi şeklinde ilerler. Düğün gününüzde gelin ve damadın hazırlıklarıyla başlar. Gün boyu yanınızda ekibimiz sizinle olur. Sonra bu görüntüler seçtiğiniz şarkılarla kurgulanır ve size teslim edilir. Düğün hikayesi daha çok film – video şeklinde olur, ancak bir fotoğraf belgeseli şeklinde de çalışılabilir. Çorlu'da  dış mekan fotoğrafçısı olarak da çalışıyoruz. Sizinle belirlediğimiz konsept doğrultusunda şehir içi veya şehir dışı olmak üzere belirlediğimiz mekanlarda düğün fotoğraflarınız çekiliyor. Daha sonrasında da düğün albümleriniz hazırlanıyor. Trash the dress çekimlerinde ise, düğün gününüzden sonra bir günü belirliyoruz ve kumsalda, sokaklarda gönlünüzün istediği gibi üstünüz başınız kirlendiğinde umursamadan fotoğraflarınız çekiliyor. Böyle çekilen düğün fotoğrafları çok daha eğlenceli ve estetik oluyor. Sakın bu fikri atlamayın diyoruz.