Kıyıköy’de Save The Date Fotoğraf Çekimi 

Kıyıköy’de Save The Date Fotoğraf Çekimi 
Save the date nedir
? Save the date birebir çeviri olarak tarihi kaydetmek / günü kaydetmek anlamına geliyor. Düğün hazırlıkları başta olmak üzere pek çok önemli etkinliğin tarihini davetlilere bildirmek, haber vermek amacıyla “Save the Date” çekimi gerçekleştirilir. Sevdiğiniz insanlara biz şu gün evleniyoruz, haberiniz olsun derken güzel fotoğraflar eşliğinde iletişime geçebilirsiniz. Save the date çekimi aslında dış mekân çekimlerine benziyor. Elbette mekân sınırı olmayan bir çekim bu. İster doğada ister kapalı alanda çekim gerçekleştiriliyor. Kırklareli genelinde baktığımızda Kıyıköy’de Save The Date çekimi çok popüler. Kırklareli halkı, uçsuz bucaksız bir maviliğin ve yeşil alanın sarmaladığı şahane atmosferde fotoğraf çekimi yaptırmak istiyor. 
Save The Date çekimi gerçekleştirirken pek çok malzeme kullanılıyor. Balonlar, köpükler, kurdeleler, kartlar, dekoratif ürünler, şapkalar, şemsiyeler ve aklınıza gelebilecek onlarca farklı materyal kaliteli çekim için kullanılıyor. Kafanızda belirlediğiniz konsepti hayata dökmek veya bizim belirlediğimiz bir konsepti uygulamak üzerine planladığımız çekim, günün en güzel saatlerinde gelin ve damadı yormayacak şekilde gerçekleştiriliyor. Save the date başlı başına davetiyeler için yapılan, düğün gününü hatırlatan bir çekim olsa da çoğu çift, düğünden önce veya sonra davetiyeden bağımsız bir şekilde bu tarz çekimler istiyor. Kıyıköy’de save the date çekimi isteyen onlarca çift, kendilerine hatıra bırakmak, ailelerine göndermek üzere çekime katılıyor. Bu çekimlerde gelinlik yerine daha spor veya belli bir tarzı yansıtan giysiler seçiliyor. Örneğin gelinler beyaz, pembe gibi renkler tercih ediyor, kısa uçuş uçuş elbiseler giyiyor. Erkekler ise gömlek & pantolon, şort & gömlek kombinlerini tercih edip; papyon, fötr şapka gibi aksesuarlar kullanıyor. Her şeyin mümkün olduğu save the date fotoğraf çekimi, masalsı fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlıyor. 
Save the date fotoğraf çekimi gerçekleştirmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken temel şeyler; kamera önünde rahat ve doğal olmak. Bu ikisini gerçekleştiren, stresten ziyade çekim boyunca eğlenen çiftler enerjisi yüksek pozlara imza atıyor. Kıyıköy’de save the date fotoğraf çekimi yaparken en çok çiftlerin keyifli olmasına dikkat ediyoruz. Zira çiftlerdeki negatif enerji fotoğraflara da yansıyor. Düğününüzü keyifli, romantik, masalsı karelerle insanlara duyurmak, bu fotoğraflardan hazırlanan bir klibi düğün boyunca mekânda yayınlamak, en mutlu gününüzü eğlenceli fotoğraflarla bir ömür anmak için bizi arayın; fotoğraflarınızı çekelim. Deneyimli çekim ekibimiz, son teknoloji çekim ekipmanlarımız ve yaratıcı konseptlerimizle sizler için hazırız. Siz de hazırsanız, bir telefon uzağınızdayız.