Lüleburgaz Düğün Fotoğrafçısı

    Düğünler mutlu bir evliliğe atılan ilk ve en önemli adımdır. Bu adım çiftler için çok ayrıntılı. Doğru anı yakalamak, doğru zamanda doğru yerde olmak ve onları fotoğraflamak Düğün Fotoğrafçılığı  için vazgeçilmezdir. Bazı anların geri dönüşü yoktur. Bu sebeple en önemli anılarınız profesyonel bir Düğün Fotoğrafçısı na emanet etmelisiniz. 

Evlenme teklif edildi, aileler tanıştı, kız istendi, söz nişan yapıldı ve sonunda beklenen gün belirlendi.Düğün Günü:

    Düğün gününü tasarlamak gerçekten çok zor bir iştir. Bir çok ayrıntı bir çok detay vardır. Gelinlik, Damatlık, gelin çiçeği, ayakkabılar vs. vs.... Peki ya hatıralar. Evet en önemlisi budur. Hatıralar; 10 yıl önce gittiğiniz farklı önemli bir yeri ne kadar detaylı hatırlıyoruz? Ama dede ve ninemizin 40 yıl önceki fotoğraflarından her şeyi görebiliyoruz. Bu en önemli gününüz de çekilen fotoğraf ve videolar belki yıllar sonraki nesillere hatıra olarak kalacak. Bu iş bu kadar önemliyse nasıl çıkacağız bunun içinden?

  Düğün Fotoğrafçımızı seçmek için nelere dikkat etmeliyiz?

1 - Hangi tarz fotoğraflar istiyoruz? (Resmi, Doğal, Eğlenceli, Aşk Dolu) 

2 - Beğendiğiniz tarzda foğrafçılar bulmak (İnstagram, Facebook vb mecralardan)

3 - Fotoğrafçılar ile görüşme yapmak. Tabi ki bu görüşmek yüz yüze veya interaktif olabilir. Tavsiyem imkan varsa yüz yüze görüşmek. Fotoğrafçınızı tanır onun nasıl ve ne şekilde çekim yaptığını daha iyi anlarsınız. Fotoğrafçınıza mutlaka ne şekilde çekim yaptırmak istediğiniz anlatın ve bu konu hakkında nasıl davrandığını gözlemleyin.

4 - Fotoğraf zevkinize ve bütçenize uygun olan fotoğrafçı ile anlaşın.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta fiyattan ziyade kalite ve tarz.

Lüleburgaz Düğün Fotoğrafçısı 2019 Kampanyalı Paketler için Buraya Tıklayarak İnceleyebilirsiniz