Çorlu'da Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Bilmeniz Gerekenler

15.Şubat.2019 GEREKLİ BİLGİLER,

Düğün fotoğrafçılığı dışarıdan ne kadar eğlenceli de gelse, hayatınızın en önemli anlarını kaydediyor ve bunları ömür boyu saklamanızı sağladığımız için aslında bizler büyük bir yük altında oluyoruz. O yüzden Erol Talha Fotoğrafçılık olarak özellikle dış mekan düğün fotoğrafları çekimlerinde çok hassas davranıyoruz. Çorlu'da dış mekan düğün fotoğrafçısı olarak altına girdiğimiz yükün önemini biliyor ve ona göre davranıyoruz. Fotoğraf çekmek zaten profesyonel bir donanım isteyen bir iş. Çekim yapacağınız bölgedeki ışık şartlarını, mevsimsel özellikleri, kullandığınız kamera ve lensleri çok iyi tanımanız gerekmektedir. Zaten yeni evlenecek çiftler de bunun farkına varmış durumda. Bize gelen çiftler, eğer daha önce bizimle çalışmadılarsa kına, nişan gibi törenlerinin fotoğraflarının kötü çıktığından yakınıyor. Niye diye sorduğumuzda ise birçoğunun düğün fotoğrafçılığının önemini kavramamış olduğunu görüyoruz. Ya yakınlarından birisine çektiriyorlar ya da çok ucuz fiyata fotoğraf çeken bizim tabirimizle hevesli ama amatör gençlerle çalışıyorlar.

Dış mekan birçok olasılığa açık. Size çok uygun fotoğraf şartları sunsa da bazen bir yaz günü yağmur altında da kalabiliyorsunuz. Ekibini ve donanımını buna göre dizayn etmiş bir düğün fotoğrafçısı sizin için uygun olacaktır. İlk görüşmede kurduğunuz temas, aldığınız elektrik ve düğün fotoğrafçısı olarak çalıştığınız kişinin geçmişi de çok önem taşıyor.

Dış mekan fotoğrafçısı olarak çalışan kimselerin sayısı gittikçe artıyor. O yüzden güvenilir kişilerle çalışmanız tam bir zorunluluk aslında.

Herhangi bir konuda danışmak isterseniz 0506 113 51 11’den ulaşabilirsiniz.