DÜĞÜN ÖNCESİNDE KUAFÖR ÇEKİMLERİ

11.Şubat.2019 DÜGÜN FOTOĞRAFÇILIĞI,

Düğün günü gelini hazırlamak, gelinlik tercihi, damatlık seçimi, kullanılacak aksesuarlar ve organizasyon hakkında, elbette ki çalışmalar çok önceden yapılmıştır. Daha önceden görsellerden ve resimlerden beğenerek tercih ettiği saç modelini kendi üzerinde hayal eden gelin, özellikle kuaförde heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olabilir. Kuaför çekimi, düğün öncesi düğün esnası ve sonrası, bir bütün olarak süreç şeklinde yorumlanmalıdır. İleride doğmamış çocukların bile büyüdüklerinde anne ve babasının ne gibi ortamlardan geçtiğini görmeleri, bu çekimlerin değerli bir hazineye dönüşmesini sağlıyor.

Gerekli Hazırlıklar
Genellikle organizasyonlarda belirlenen adresler eksiksiz bir şekilde hazırlanırken, yine belirlenen saatler öncesinde gerekli hazırlıklar, tekrardan kontrol edilir ve gözden geçirilir. Bu esnada düğün sahiplerinin yoğunluğu başka tarafta olsa da gelin ve damadı bekleyen çok daha özel ve anlamlı bir durum vardır.

Kuaför, kültürümüzde önemli bir yer edinmiş ve düğün ürünlerimizde farklı anlamı olan bir uygulama ve gereklilik olarak bilinmektedir. Öncesinde ve sonrasında fotoğraf çektirmek, belki de gelin ve damadın en fazla fotojenik olduğu anları ölümsüzleştirmek, gerçekten unutulmaz bir değer ve eskimeyecek bir hazine görünümünde sonucu ortaya koymaktadır.

Kuaför Çekimleri Çok Daha Kolay Olacaktır
Yıllara meydan okuyacak bu muazzam görüntüler, yaşlanmaya karşı direnecek, geçen yıllara adeta fren olabilecektir. Bütün bir organizasyon için günlerini ayıran gelin ve damat, sadece daha küçük zaman ayırarak tüm bu zamanın adeta özetini ölümsüz kareye dönüştürmek için en iyi pozlarını verecekler. Bu onların ölümsüzlüğünün kanıtı olurken, kendileri için iyi bir reklam olmasını isteyen kuaförler, elbette ki işinin ve görevinin hakkını tamamıyla teslim etmeliler.

Zira kuaför çekimi il birlikte ölümsüzleşen eserlerin, kendileri için iyi bir reklam oluşturulacağını da yine kuaförler çok iyi bilmeliler. Biraz nazlı, biraz heyecanlı ve elbette ki güzelliği de tartışılmaz olarak gelinler, bu işin en önemli rolün üstlenmişlerdir. Kuaförün kabiliyeti çalışmaları ve geline kattığı değer, yine bu esnada ölçülecek. Ortaya konan eserler ise bu muazzam görüntüleri destekleyecektir. Saç modeli ile gelinliğin sağladığı uyum ve bu iki uyum arasında köprü olan o güzel gelinler, en hazır oldukları zamandaki pozlarıyla, yıllarca aileleri için gurur kaynağı olmaya devam edecektir.

Erol Talha Fotoğrafçılık –  Çorlu Düğün Kuaför Çekimi

Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak Profesyonel Dış Mekan ve İç Mekan Albüm Çekimleri Düğün Belgeseli Video Çekimleri Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimleri Video Kamera Çekimleri Hareketli Jimmy Jip Kamera Sistemleri Canlı Yayın Çekimleri Acele Servis Fotoğraf Hizmeti Video Klip ve Montaj Hizmetleri Nişan, Kına, Yaş Günü, Sünnet, Açılış, Kutlama, Kokteyl Organizasyon Çekimleri Seminer, Şirket Yemekleri, Özel Davetler, Mekan Çekimleri Ürün Çekimleri , Katalog Çekimleri ve her türlü Sosyal Aktiviteler , Davet ve Organizasyonlar da tüm Profesyonel Fotoğrafçılık hizmetlerini vermekteyiz. Erol Talha Fotoğrafçılık ve Organizasyon olarak çalışmalarımız da iş akışımız; öncelikle çiftlerimizi misafirimiz olarak ağırlamak , yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vermek ve görsel çalışmalarımız hakkında sunumlar yapmak , paket hizmetlerimizi sunmak, fotoğraf çekimlerin de kullanılacak mekan ve alanları tanıtmak , özellikle çiftlerimizi dinlemek ve tarzlarını , isteklerini tam olarak anlayabilmek ve daha sonrasında ise bu çalışmanın programını çıkarmak ve gerçekleştirmek şeklindedir.