Düğün Fotoğrafçısı Çorlu

Düğün dönemi bilindiği üzere bütün yeni evlenecek çiftler için çok stresli bir dönem. Düğün gününüzde çekilecek fotoğrafları hayata geçirecek düğün fotoğrafçısı‘nı bulmak ise ayrı bir uğraş. Bize gelen ve artık kararını vermiş çiftlerde büyük bir heyecan görüyoruz. Teknik açıdan fotoğrafla ilgili değilseniz, maalesef hayalinizdeki fotoğrafları bulduğunuz düğün fotoğrafçısının çekip çekemeyeceğini anlamanız asla mümkün değil. O yüzden tanışma esnasında mümkün olduğu kadar açıklama ve bu konuştuklarınızla ilgili bir sözleşme istemenizde fayda var. Çorlu nişan fotoğrafçısı, Çorlu düğün fotoğrafçısı, Çorlu gelin damat fotoğrafçısı, özel gün fotoğrafçısı diye büyük ihtimalle Google aracılığıyla bulduğunuz bir web sitenin öncelikle ne kadar sayıda ve ne kadar birbirinden farklı iş yaptığına odaklanmalısınız. 

Düğün fotoğraflarında düğün fotoğrafçısı ararken erken rezervasyon dönemlerini kaçırmamanızda büyük fayda var. Büyük kısmımız bunun bir indirim aldatmacası olduğunu düşünse de düğün fotoğrafçıları ciddi olarak kış dönemlerinde indirim yapmakta. Bunun dışında fotoğrafçınızı seçerken ondan mümkün olduğu kadar açık olmasını isteyin ve ona özel isteklerinizi belirtin. Örneğin portre çekimlerinde sağ veya sol yüz profilinizi daha çok seviyorsanız bunu belirtin. Çünkü düğün fotoğrafçısı bunu sizinle ilk çekimde anlayamaz.

Özel günler çok önemlidir. Düğün hikayesi, düğün fotoğrafı, nişan fotoğrafı ya da sadece dış mekan albüm çekimi mi istiyorsunuz? O zaman özel gününüze yaraşır bir seçim yapmanız elbette şart. Erol Talha Fotoğrafçılık düğün fotoğrafçısı olarak Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz, Edirne, Kıyıköy,İstanbul  hizmet verdiğimiz şehirlerin başında geliyor. Sizinle çalışmak ve yardımcı olmak için, hayallerinizdeki fotoğrafları hayata geçirmek için 2019’da da sizleri bekliyor olacağız. Erken rezervasyondaki düğün fotoğrafı paketlerimizi kaçırmayın. Mutluluklar diliyoruz.

Erol Talha Wedding Photographer