ORMAN TEMASI ARAYANLARA | LALADERE DE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

Laladere Ormanının Derinlilkerinide Düğün Fotoğrafı Çekimi

Trakya'da nerede düğün fotoğrafı çektirilir? diye ararken bu mekanı listenize aldıysanız iyi bir seçim yapmak üzeresiniz Laladere hakkında ilk belirtmemiz gereken şey yeşile ve doğaya hasret kalmış Her çiftin bu beklentisini kesinlikle karşılayacağıdır. Laladere Düğün fotoğrafları açısından oldukça zengin bir mekan. 

Mekanın düğün fotoğrafçıları tarafından avantajlı görünen yanları arasında bölgenin derli toplu olması ver farklı köşelerinde birbirinden farklı atmosterler sunması sayılabilir. Ormandaki heybetli ağaçların arasından süzülen güneşin yarattığı destansı ışık kesinlikle fotoğraflamaya değer.   Aynı zamanda Dere yansımalı fotoğraflar ilgi çekici detaylar arasında bulunuyor.

Çorlu ve Çevre ilçelerde Düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin bu mekan hakkında dikkat etmesi gereken bir kaç detayı da sıralamak gerekirse Cumartesi ve Pazar  popülasyonunun yoğun olduğu Piknik alanı bölgesidir. Ayrıca havanın yağmur riski barındırdığı zamanlarda kesinlikle kaçınmanız gereken bir bölge olmalıdır. Merkeze yağan yağmurun daima iki katı yağış çeken bir bölge olduğuna şahit olduk. Gelinlerimize de doğal arazi yapısından dolayı rahat ayakkabılar giymesini tavsiye ediyoruz.

Çorlu'da düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlere Saray Bahçeköy'de bulunan Laladere Piknik Alanı , ormanın derinliklerini büyüleyici bir atmosferle sunuyor.

Çorlu Düğün Fotoğrafçısı 2019 Kampanyalı Paketler